Ponsen en stansen Partnercontent

Kostenbesparende ponsknipmachines en kantpersen

MEMA helpt uw productie efficiënter te maken

Sunrise Fluid Power ponsknipmachines IW-45K en IW-60B
MEMA Machinery & Tools presenteert op de beurs D2M de populaire, veelzijdige ponsknipmachines IW-45K en IW-60B, voorzien van een veelheid aan functies voor een verhoogde efficiëntie in de productie (Sunrise Fluid Power)

MEMA Machinery & Tools heeft in zijn diverse aanbod van plaatbewerkingsmachines onder meer de hoogproductieve hydraulische machines van het merk Sunrise Fluid Power. Op de vakbeurs D2M (27 & 28 maart in Kortrijk Xpo) presenteert het bedrijf van dit merk de twee populairste modellen ponsknipmachines (IW-45K en IW-60B), alsook de krachtige kantpers HBM.

Verhoog de Efficiëntie in uw productie

Sunrise Fluid Power is een vermaarde fabrikant van veelzijdige hydraulische ponsknipmachines die voorzien zijn van meervoudige functies, gericht op een verhoogde efficiëntie van producties, wat tijd en energie helpt te besparen. Het bedrijf biedt een uitgebreid gamma met perskrachten gaande van 350 tot 2.000 kN. De best verkochte modellen in deze categorie zijn de IW-45K en de IX-60B.

De IW-45K is een compacte universele ponsknipmachine (1.050 x 760 x 1.490 mm) die veelzijdigheid, efficiëntie, precisie en gebruiksgemak aanbiedt aan een uitstekende prijs. Deze machine wordt standaard geleverd met een uithoeker. Onder het ponsstation heeft de machine een uitsparing voor het ponsen van grotere flenzen en profielen. Het afkorten van hoeken kan worden uitgevoerd op het vlakschaarstation.

IW-45K ponsknipmachine uithoekfunctie
De IW-45K ponsknipmachine wordt standaard geleverd met uithoeker

De IW-60B universele ponsknipmachine biedt ponsen en knippen van L-profielen en van rond en vierkantig staal (bepaalde afmetingen). De machine is standaard voorzien van een geïntegreerd 300 mm multi-V-buigstation op een comfortabele werkhoogte. Aangepaste actuatoren maken een fijne slagaanpassing mogelijk. De vergrendelde kap en een apart voetpedaal verzekeren een maximale bedieningsveiligheid.

Sunrise ponsknipmachines hebben een ruim tonnagebereik. Standaard worden de machines uitgerust met Mubea-type stempels en matrijzen, maar andere types zijn op aanvraag leverbaar. Opties bij de ponsknipmachines zijn onder meer ponsinrichtingen voor grotere diameters, aanslagen en tafelsystemen (manueel of halfautomatisch) en typische productie-uitvoeringen (bv. automatische ponskniplijnen).

IW-60B ponsknipmachine Sunrise Fluid Power
De IW-60B ponsknipmachine is standaard voorzien van een 300 mm multi-V-buigstation

Aandacht voor kwaliteit en veiligheid

Sunrise Fluid Power is ISO-9001 gecertifieerd. Alle aangeboden machines voldoen aan de geldende CE-normen. Ook besteedt de firma aandacht aan extra veiligheid. Ze bieden een JOG-mode aan waarbij men de slede kan zakken met een sterk verminderde druk en deze kan laten stilstaan om de gereedschapsuitlijning makkelijker en veiliger te maken.

Hydraulische horizontale kantpersen

Sunrise Fluid Power hydraulische kantpers opties
Sunrise Fluid Power hydraulische kantpersen zijn multifunctioneel (met de klok mee: multi-V, tool voor rechten, ponstool, schaar, buisbuigen, buigen in het vlak)

Sunrise Fluid Power hydraulische kantpers
De Sunrise Fluid Power HBM kantpers biedt een breed pallet aan buigbewerkingen  

Hydraulische kantpersen vervolledigen de hoogkwalitatieve en betrouwbare productlijn van hydraulische machines die Sunrise Fluid Power aanbiedt. Het bedrijf biedt daarnaast een brede reeks van gereedschappen voor diverse buigbewerkingen, evenals gereedschappen op maat van specifieke toepassingen.

Andere kenmerken van de hydraulische horizontale kantpersen machines zijn onder meer een uitmuntende repeteerbaarheid van de cilinderslag (± 0,1 mm), en een makkelijk aan te leren programmeerbare controller.

De machines van Sunrise Fluid Power worden in België verdeeld door MEMA Machinery & Tools, invoerder voor de BeLux van conventionele en CNC-machines, toebehoren en gereedschappen.

MEMA MACHINERY & TOOLS
NIJVERHEIDSSTRAAT 12
1840 LONDERZEEL
+3252317080
info@mema.be
www.mema.be

Wat heb je nodig

Krijg GRATIS toegang tot het artikel
of
Proef ons gratis!Word één maand gratis premium partner en ontdek alle unieke voordelen die wij u te bieden hebben.
  • checkwekelijkse newsletter met nieuws uit uw vakbranche
  • checkdigitale toegang tot 35 vakbladen en financiële sectoroverzichten
  • checkuw bedrijfsnieuws op een selectie van vakwebsites
  • checkmaximale zichtbaarheid voor uw bedrijf
Heeft u al een abonnement? 
company corner

MEMA MACHINERY & TOOLS

NIJVERHEIDSSTRAAT 12, LONDERZEEL 1840Meer info
DraaibankenFreesmachinesZagenSlijp- & polijstmachinesBewerkingscentraMetaalplaat plooien
Print Magazine

Recente Editie
04 oktober 2018

Nu lezen

Ontdek de nieuwste editie van ons magazine, boordevol inspirerende artikelen, diepgaande inzichten en prachtige visuals. Laat je meenemen op een reis door de meest actuele onderwerpen en verhalen die je niet wilt missen.

In dit magazine