Outdoor Partnercontent

EZ REACH™ DE ULTIEME BIC® AANSTEKER

IDEAAL VOOR HET BARBECUESEIZOEN

BIC®, wereldleider op het vlak van schrijfwaren, aanstekers en scheermessen, kondigde vandaag de lancering aan van zijn nieuwe BIC EZ Reach™ multifunctionele aansteker, de ultieme veilige en praktische aansteker voor alle gelegenheden.

EZ REACH™ IDEAL POUR LA SAISON DES BARBECUES

Het innovatieve ontwerp, een combinatie van de iconische zakaansteker en de Megalighter multifunctionele aansteker, houdt de vingers uit de buurt van de vlam, waardoor het veilig en gemakkelijk is om elk voorwerp aan te steken, zelfs moeilijk te bereiken voorwerpen.

BIC EZ Reach™ The Ultimate LighterDe BIC EZ Reach™ aansteker is voorzien van een metalen staaf van 3,5 cm die de vingers uit de buurt van de vlam houdt. Of je nu kaarsen aansteekt, grilt op je barbecue of je opwarmt bij het vuur, de BIC EZ Reach™ aansteker is er voor elke gelegenheid.

Hij is zo compact als een zakaansteker, is gemakkelijk aan te steken, biedt een comfortabele grip en past gemakkelijk in de tassen en zakken van gebruikers. Het is als dagelijkse aansteker de ideale metgezel.

EZ Reach™, l\'ultime briquet de BIC® , gamme

AANSTEKERS gemaakt in EuropaDisplay EZ Reach™, l\'ultime briquet de Bic

Gemaakt in Spanje in de BIC® fabrieken met een unieke knowhow die al tientallen jaren wordt doorgegeven.

Onze krachtige, duurzame aanstekers hebben een één-klik ontstekingssysteem dat bij elk gebruik een betrouwbare vlam produceert. De BIC EZ ReachTM aansteker is verkrijgbaar in 8 kleuren: donkerblauw, turquoise, groen, geel, oranje, roze, rood en paars, maar ook in verschillende designs.

Gemaakt van zware Delrin® hars, is de tank uitstekend bestand tegen extreme omstandigheden en voldoet hij aan de eisen van internationale veiligheidsnormen. Geen enkele aansteker is volledig veilig voor kinderen, maar de onze is kindveilig, wat betekent dat minstens 85% van de kinderen onder de 51 maanden hem niet kunnen bedienen.

SNOOP DOGG EN MARTHA STEWART

Na een zeer geslaagde lancering in de Verenigde Staten komt de nieuwe BIC EZ Reach™ multifunctionele aansteker naar België!

Snoop Dogg en Martha Stewart zijn het erover eens dat de BIC® EZ Reach™ aansteker de perfecte aansteker is voor elke gelegenheid.

BIC EZ Reach™ Martha Stewart etSnoop Dog

BIC
BURGEMEESTER E. DEMUNTERLAAN 1
1090 JETTE
+3222193150
bic.benelux.belgium@bicworld.com
www.bicworld.com

Wat heb je nodig

Krijg GRATIS toegang tot het artikel
of
Proef ons gratis!Word één maand gratis premium partner en ontdek alle unieke voordelen die wij u te bieden hebben.
  • checkwekelijkse newsletter met nieuws uit uw vakbranche
  • checkdigitale toegang tot 35 vakbladen en financiële sectoroverzichten
  • checkuw bedrijfsnieuws op een selectie van vakwebsites
  • checkmaximale zichtbaarheid voor uw bedrijf
Heeft u al een abonnement? 
Geschreven door JFE6 maart 2023
company corner

BIC BELGIUM

BURGEMEESTER E. DEMUNTERLAAN 1, JETTE 1090Meer info
BalpennenMarkers en correctorsPotloden en stiftenPapierwarenSchrijfwarenKantoormateriaalBody & beauty careTabakaccessoires
Print Magazine

Recente Editie
04 oktober 2018

Nu lezen

Ontdek de nieuwste editie van ons magazine, boordevol inspirerende artikelen, diepgaande inzichten en prachtige visuals. Laat je meenemen op een reis door de meest actuele onderwerpen en verhalen die je niet wilt missen.

In dit magazine