Doyen Auto Belux pakt uit met nieuwe Facebookpagina’s

Binnenkort ook nieuwe website

Doyen Auto Belux pakt uit met nieuwe Facebookpagina’s voor API en Requal en lanceert binnenkort ook een gloednieuwe website. Op deze manier beschikt het over nog meer communicatiemiddelen om in contact te staan met hun doelpubliek. Heeft u een garage nodig en wenst u zo vlug mogelijk te weten wat de kosten zijn? U vindt het antwoord op deze en nog vele andere vragen voortaan terug op de online kanalen van Doyen Auto Belux. Op de Facebookpagina vindt u alle acties terug en kan u bovendien meer informatie terugvinden over de promoties. Zo werd er recent een wedstrijd gelanceerd en kan er een e-speelgoed Jeep Ranger of Audi gewonnen worden. Neem dus gauw een kijkje op de Facebookpagina en word misschien de gelukkige winnaar.

Wat heb je nodig

Krijg GRATIS toegang tot het artikel
of
Proef ons gratis!Word één maand gratis premium partner en ontdek alle unieke voordelen die wij u te bieden hebben.
  • checkwekelijkse newsletter met nieuws uit uw vakbranche
  • checkdigitale toegang tot 35 vakbladen en financiële sectoroverzichten
  • checkuw bedrijfsnieuws op een selectie van vakwebsites
  • checkmaximale zichtbaarheid voor uw bedrijf
Heeft u al een abonnement? 

Gerelateerde artikels

Baby in de auto

Een baby kan je meteen na de geboorte al mee nemen in de auto met een babyzitje. Een babyzitje biedt bescherming voor baby’s tot ongeveer 12 maanden. Babyautostoeltjes zijn te verkrijgen in gewichtsgroep: 0+ (tot 13 kg.) of op basis van lengte. Je bevestigt het stoeltje met de driepuntsgordel van de auto of met behulp van het ISOFIX-systeem. Je baby zit vast met zijn eigen gordeltje in het autostoeltje. Ondertussen zijn er heel wat manieren om een babystoel aangenamer te maken. Denk maar aan extra hoezen of voetenzakken. Maar de gouden regel blijft: informeer en demonstreer.

Klanten komen van ver om Cilou Babystore te bezoeken

Ex-Miss België Cilou Annys opende op 6 januari 2017 de deuren van haar eigen babyspeciaalzaak samen met haar man Désiré Steevens. Cilou Babystore focust op alles voor kindjes van 0 tot 2 jaar. Service is het stokpaardje van Cilou en Désiré. Door klanten efficiënt te begeleiden, kan je het verschil maken met grote ketens en onlineshops, vinden zij. Ook voor maatwerk kan je bij Cilou Babystore terecht.

Autostoelen: informeren & demonstreren van levensbelang

Het Land van Ooit introduceert nieuwe website en webshop

Het Land Van Ooit in Kontich introduceerde begin dit jaar een webshop. De service waarvoor de speciaalzaak gekend is, wordt ook online doorgetrokken. Zo komen niet alle producten online. Artikelen waarvoor deskundig advies noodzakelijk is, blijven offline. Voorts probeert Het Land Van Ooit zich te onderscheiden door beleving en het aanbieden van merken die net dat tikkeltje anders brengen.

Print Magazine

Recente Editie
04 oktober 2018

Nu lezen

Ontdek de nieuwste editie van ons magazine, boordevol inspirerende artikelen, diepgaande inzichten en prachtige visuals. Laat je meenemen op een reis door de meest actuele onderwerpen en verhalen die je niet wilt missen.

In dit magazine